HEDu napisał(a):

|
Kapitanem jest ten kogo najbardziej lubią i ten kto umie sprawy załatwiać, rozmawiać a nie ten najlepszy piłkarsko czy ten co umie krzyczeć czy machać rękami. Tak mowil Mila w wywiadzie.
|
A kto macha rękami i krzyczy w Śląsku? Pytam z ciekawości z kim konkurował o opaskę kapitańską Mila.