Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14471
Stary 16.07.2011, 16:43
Ciekawe co pokaże Groclin, wszak jak na ich obecne realia wystawił chyba najmocniejszy skład (wg gazeta.pl).

Osobiście liczę na mały programowy oklep, jakoś wzbudzają we mnie niechęć od zawsze
Odpowiedz cytując