Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1898
Stary 16.07.2011, 16:23
niektorzy sa jak cale to skwk. czlowiek najbardziej zwiazany z Wisla nie moze byc krytykowany, nie mozna mu nic zlego zarzucic, bo on jest zwiazany z Wisla! Tak samo pamietam jak mowili ze wszystkim Polakom powinien sie nalezyc podstawowy plac gry, bo to Polacy (przyklad Piotrka Brozka). To wlasnie ci ludzie powinni sie rozpedzic i walnac o sciane. Malecki jest zbity rzeczywiscie jak kotlet, stal sie duzo wolniejszy, mniej sprytny a nadal holuje piłke i leci z nią na pałe tracąc ją lub źle dośrodkowując/podając, podejmuje złe wybory jak wczesniej. Na polska lige starczy.

A co do Bitona. Wyglada ze jest innym typem napastnika niz Genkov. Gienek jest jakby malo wszechstronny, niby wysoki, a jednak bardziej lis pola karnego bo nawet jak wroci sie po pilke to ja straci i slabo rozegra, wcale nie wygrywa az tak wiele pojedynkow glowkowych, a tym lisem to tez niezbyt poniewaz pilka go nie szuka i powiedzmy sobie szczerze, predzej sie wywraca i szuka karnych. Wykonczenie tez mocno srednie. Genkov jednak jest silny i bardzo przydaje sie przy rzutach roznych. Moze jeszcze malo go widzialem w akcjach bo to tylko pół sezonu, ale jemu trzeba wylozyc patelnie a i nie zawsze co musi to strzeli. Moim zdaniem potrzebny Genkovowi partner w ataku, bardziej cofnięty i bardziej kreatywny. Ale to nie ten system gry, wiec czyż dwóch środkowych pomocników nie ma wbiegać w pole karne by mu pomóc? Sam nic nie zrobi, to nie jest kompletny napastnik.
Ostatnio edytowane przez HEDu : 16.07.2011 o godz. 16:27.

Odpowiedz cytując