Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#947
Stary 16.07.2011, 16:11
sessegnon napisał(a):Wyświetl post
Skąd wy bierzecie te liczby?! Spójrzcie na wyniki oglądalności chociażby z zeszłego sezonu meczów Lecha ze znanymi firmami europejskimi.Przed telewizorami zasiadało ok. 2 mln.



10-13 mln?! Żadne wydarzenia(z dwoma wyjątkami) nie przyciągnęły tylu widzów przed TV.Te wyjątki to: konkurs skoków w Salt Lake City i mecz Polska-Niemcy na mundialu 2006.
Sorry, ale ewentualne mecze Wisły w Lidze Mistrzów nie równają się z tamtymi wydarzeniami.

4 mln widzów podczas meczu w FG LM to byłby już sukces, a tu padają wartości z kosmosu...

Zalecam lód na rozgrzaną główkę.
nic nie chce już mówić , ale spotkania Wisły w lidze Mistrzów ( oby ) będa pokazywane na całym świecie . Kanały polsatu są dostępne także poza granicami naszego kraju . Dlatego ich oglądalność może być nawet w granicach 10 mln, choc jest to liczba naprawde imponująca .

W zależności od rywala Wisłę będzie oglądało grubo ponad 50 mln ludzi na całym świecie
Ostatnio edytowane przez Karherop : 16.07.2011 o godz. 16:14.
Odpowiedz cytując