sessegnon napisał(a):

Skąd wy bierzecie te liczby?! Spójrzcie na wyniki oglądalności chociażby z zeszłego sezonu meczów Lecha ze znanymi firmami europejskimi.Przed telewizorami zasiadało ok. 2 mln.

10-13 mln?! Żadne wydarzenia(z dwoma wyjątkami) nie przyciągnęły tylu widzów przed TV.Te wyjątki to: konkurs skoków w Salt Lake City i mecz Polska-Niemcy na mundialu 2006.
Sorry, ale ewentualne mecze Wisły w Lidze Mistrzów nie równają się z tamtymi wydarzeniami.
4 mln widzów podczas meczu w FG LM to byłby już sukces, a tu padają wartości z kosmosu...
Zalecam lód na rozgrzaną główkę.
|
nic nie chce już mówić , ale spotkania Wisły w lidze Mistrzów ( oby ) będa pokazywane na całym świecie . Kanały polsatu są dostępne także poza granicami naszego kraju . Dlatego ich oglądalność może być nawet w granicach 10 mln, choc jest to liczba naprawde imponująca .
W zależności od rywala Wisłę będzie oglądało grubo ponad 50 mln ludzi na całym świecie
