Wyświetl pojedynczy post
sessegnon
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#946
Stary 16.07.2011, 15:55
Skąd wy bierzecie te liczby?! Spójrzcie na wyniki oglądalności chociażby z zeszłego sezonu meczów Lecha ze znanymi firmami europejskimi.Przed telewizorami zasiadało ok. 2 mln.

palikot napisał(a):Wyświetl post
Tak... kolo 10 mln wtedy było z Lazzio. To był rekord. Mysle ze spokojnie 10-13 mln oglądało by mecze polskiego klubu pierwszy raz od 15 lat w LM.

10-13 mln?! Żadne wydarzenia(z dwoma wyjątkami) nie przyciągnęły tylu widzów przed TV.Te wyjątki to: konkurs skoków w Salt Lake City i mecz Polska-Niemcy na mundialu 2006.
Sorry, ale ewentualne mecze Wisły w Lidze Mistrzów nie równają się z tamtymi wydarzeniami.

4 mln widzów podczas meczu w FG LM to byłby już sukces, a tu padają wartości z kosmosu...

Zalecam lód na rozgrzaną główkę.
Odpowiedz cytując