radek2323 napisał(a):

"Z całym szacunkiem.Małecki wygląda jak kotlet,bądź wątroba gęsia z tuczu na foie gras.Dawno nie widziałem zawodowego piłkarza,biegającego po boisku o takich gabarytach...
Mam nadzieje że Maaskant widzi że coś jest nie halo.
Jak dla mnie to Małecki na dzień dzisiejszy nadaje sie jedynie do roli...gniazdowego "
Rada dla Ciebie: ROZBIEG I PIER.DO.L.NIJ W DRZEWO.
Brak słów...........
|
Nie rozumiem tego oburzenia. Kolega w mocnych słowach napisał prawdę o Małeckim, który zdecydowanie przesadził z treningiem siłowym, przez zatracił swój największy atut, czyli szybkość.