Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12179
Stary 16.07.2011, 15:04
FraMat napisał(a):Wyświetl post
przecież było pisane, że jest kontuzjowany i wyjechał do Słowenii...?

http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=25428
Ale koledze nie chodziło o niego tylko o Jirsaka - zreszta przy Kirmie napisał rehabilitacja
Odpowiedz cytując