Tez myślę, że nieobecność Kirma jest spowodowana tylko tym, że nie będzie przerywał leczenia tylko po to by jechać do Polski dać sobie zdjęcie zrobić. Z Irsakiem też pewnie podobnie. Raczej jakieś osobiste powody niż kwestia ewentualnego odejścia.
Po za tym ostatnio w Wiśle robi się sesje zdjęciowe co chwilę
