Wyświetl pojedynczy post
Tenzen
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50376
Stary 16.07.2011, 15:02
Tez myślę, że nieobecność Kirma jest spowodowana tylko tym, że nie będzie przerywał leczenia tylko po to by jechać do Polski dać sobie zdjęcie zrobić. Z Irsakiem też pewnie podobnie. Raczej jakieś osobiste powody niż kwestia ewentualnego odejścia.
Po za tym ostatnio w Wiśle robi się sesje zdjęciowe co chwilę
Odpowiedz cytując