|
Ciekawie ostatnio wygląda Chrapek. Widac też, że Sobota ze Śląska w piłkę umie grac.
Moim zdaniem głupie błędy są spowodowane złą komunikacją lub jej całkowitym brakiem, gdy na boisku biega 8 zawodników z innych krajów: Estonia, Honduras, Holandia, Serbia lub Niemcy w przypadku Paljicia, Izrael, Bułgaria i 3 polaków. Myślę, że kilku naszych obrońców mogłoby rywalizowac w obronie z Lameyem, Jaliensem i Paljiciem, np: Czekaj, Nalepa, Cygal. Czekaj i Nalepa grają w młodzieżowych reprezentacjach można ich ugrac i będą z nich ludzie. Legła, np z Borysiuka gościa zrobiła. 16 lat miał i debiut w ekstraklasie a teraz na luzie gra w naszej lidze. I nie wydaje mi się, że Chrapek lub Czekaj są od niego gorsi...
Ostatnio edytowane przez Marcelo97 : 16.07.2011 o godz. 14:06.
|