Acima napisał(a):

Nie ma się co śmiać wiadomo że tranferami szału wielkiego nie zrobili, ale do Trałki nie ma sie co czepiać poza starymi dziejami i jego popisowym leżakowaniu w polu karnym. Chłopak jako jeden z nielicznych się w Poloni rozwinął, na dzisiaj jeden z porządniejszych środkowych pomocników w lidze.