Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14467
Stary 16.07.2011, 13:24
Acima napisał(a):Wyświetl post
http://dumastolicy.pl/news.php?readmore=166

Trałka ma poprowadzić Polonię W. do mistrzostwa Chyba JW zostnie wkrótce brutalnie obudzony ze swojego pieknego snu o wygraniu ligi.
Nie ma się co śmiać wiadomo że tranferami szału wielkiego nie zrobili, ale do Trałki nie ma sie co czepiać poza starymi dziejami i jego popisowym leżakowaniu w polu karnym. Chłopak jako jeden z nielicznych się w Poloni rozwinął, na dzisiaj jeden z porządniejszych środkowych pomocników w lidze.
Odpowiedz cytując