|
Senior Member
Offline
|
#2165

16.07.2011, 11:21
|
Dżizas...
Cytat:
|
Nowe zdjęcie po lewej stronie naszego profilu, a na nim fotografie zawodników z osławionej sesji zdjęciowej, którą pokazywało w swoich materiałach TVP. Tak, to są dokładnie takie same koszulki jak w poprzednim sezonie.O nowych na razie nic Wam nie powiemy, bo to tajemnica, ale nie zobaczycie na razie ich ani w meczach pucharowych, ani najpewniej w pierwszych meczach ligowych
|
http://www.facebook.com/WislaKrakow/...50313964186282
|
|