Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Grzegorz z Sanoka
Senior Member
Od: 03.2009
Skąd: Sanok-Wrocławska-Rzeszów
Offline
#
22725
16.07.2011, 09:49
Może mi ktoś polecić dobrą stronę z mieszkaniami do wynajęcia w Krakowie?
Jak ktoś ma jakieś oferty, albo wasi znajomi, to piszcie
dzięki
jabadabaryba
Ostatnio edytowane przez Grzegorz z Sanoka : 16.07.2011 o godz. 11:10.
Armia Białej Gwiazdy
Grzegorz z Sanoka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Grzegorz z Sanoka
Znajdź inne posty napisane przez Grzegorz z Sanoka