1q2 napisał(a):

W Belgii Diaz to się połamał.To że się nie otworzą to jasne i dlatego Paljic jest potrzebny.Pressing, no sorry jak ktoś barykaduje się na własnej połowie to nie da się na nich siąść pressingiem tak jak na zespół który chce coś zagrać, zresztą akurat to nie był nasz problem w Rydze - Pressing był dobry i oni nic nie mogli zrobić a krzywdę to tylko myśmy sobie sprowokowali
Możesz się nie zgadzać ale wytłumacz mi na co Diaz ma być alternatywą?Przecież Diaz to jest typowy rozpierdalacz - gość potrzebny do rozbijania a nie do kreowania.Zresztą ja nie wiem czy można będzie go zgłosić do rewanżu.
Ale boczni obrońcy to jest temat do dyskusji - ja tak optymistycznie miałem nadzieje że tu będą wzmocnienia a tego nie ma a nawet gorzej - może się okazać że Lamey jest słabszy od Cikosa a Diaz będzie jedynie rezerwowym - czyli że boki w obronie nie będą wzmocnione a być może nawet osłabione.
Ogólnie pierwsza poważna weryfikacja to Litex - po tym co zobaczyłem w Rydze, nie wierze byśmy mogli odpaść z taką drużyna a jak odpadniemy to będzie to kompromitacja stulecia , Litex też awansuje więc za chwilę będziemy świadkami konkretnej potyczki i tu poznamy czy jesteśmy gotowi na grę w jewropie
|
Faktycznie, Diaz na tą chwilę nie jest zgłoszony, więc nie ma tematu. Ale przed kontuzją rozegrał 13 meczy, więc może mu coś to dało. Dużym plusem Diaza jest to, że nie odpuszcza. Jeśli nie może grać Diaz, to jak najbardziej Dragan, byle trenejro nie zakombinował z Nunezem. Z pressingiem źle zrozumiałeś bo ja też napisałem skrótem myślowym. Chodziło mi o to, że jeśli się otworzą to przycisnąć ich pressingiem. Co do bocznych masz rację, ja w ogóle twierdzę, że nasza obrona to jest wielki dramat i wielki błąd Stana. Drużynę powinno budować się od tyłu, a tu co runda to mamy przemeblowanie w defensywie. Troszkę taka prowizorka. I co z tego, że mamy niezły atak, jak wszystko co wypracują chłopaki z napadu może być zniszczone przez głupie błędy obrony.
P.S I ja korektę zrobię w moim ustawieniu, ale Bunoza dla mnie pierwszy skład nadal.
Dobranoc!