Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12171
Stary 15.07.2011, 23:53
wiertar napisał(a):Wyświetl post
ale co ty porównujesz drobnego Meliksona do futbolistów czy piłke nozna do Futbolu Amerykańskiego Nigga please......

futbol amerykanski to sport w ktorym siła jest jednym z najważniejszych czynników. w piłce nożnej aż tak ważny nie jest.

pozatym kazdy inaczej odczuwa ból... jeden po ukuciu igłą będzie mdlał a drugi jak mlotkiem 10 kg przyjebie sobie w palec bedzie sie smial z tego.
Przypomnę tylko, iż cała dyskusja rozpoczęła się od lakonicznego stwierdzenia, iż w "w p.nożnej większość piłkarzy się ze sobą pieści", mówiąc inaczej w p.nożną grają w dużej części panienki. A IMHO ta gra byłaby sama w sobie znacznie bardziej efektowna, gdyby się nie przewracali przy byle dotknięciu.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując