Przypomnę tylko, iż cała dyskusja rozpoczęła się od lakonicznego stwierdzenia, iż w "w p.nożnej większość piłkarzy się ze sobą pieści", mówiąc inaczej w p.nożną grają w dużej części panienki. A IMHO ta gra byłaby sama w sobie znacznie bardziej efektowna, gdyby się nie przewracali przy byle dotknięciu.
