Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1853
Stary 15.07.2011, 23:08
WislaOnly napisał(a):Wyświetl post
Jeśli takiś Ziom, to znajdź jakiegoś lewego, pewnie powiesz Nunez, ale co my o nim wiemy
Ja bym na dziś jednak przy Draganie został - szczególnie na Skonto.Mam nadzieje że zagra bardziej skrzydłowego bo żeby ich sklepać już do przerwy i nie drżeć że jakiś gol 'z dupy' dla nich wpadnie, to trza zaangażować do ataku większe środki
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując