Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#921
Stary 15.07.2011, 21:23
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
To Slask juz awansowal do kolejnej rundy ? Dobre! Podobnie, jak bylo z Jaga, tak i w tym przypadku mam przeczucie, ze Wroclawianie polegna w Szkocji. Bedzie to pewnie zupelnie inny mecz - tzn. mase wrzutek w pole karne Slaska, a majac takich stoperow to przynajmniej 1 klops w meczu gwarantowany. Nie mowie o tym, ze w pierwszym spotkaniu to Dundee powinno prowadzic 2 : 0, bo mialo kapitalne okazje do zdobycia gola. Bramke dla WKS'u troche przeklamala rzeczywistosc, podobnie jak zwyciestwo Jagi...gdzie grali przeciwko amatorom w 11 na 10(wczesniej nie tworzac sytuacji). Mamy dwumecz, a potem dopiero awans...
Śląsk był drużyną zdecydowanie lepszą i nie zgodzę się, że zwycięstwo Wrocławian przekłamało rzeczywistość. Szkoci nic nie grali. Długimi momentami Śląsk mocno cisną Wyspiarzy. Liczę na wygraną podopiecznych Oresta Lenczyka i w rewanżu, bo "Mandarynki" straszą tylko ligą w jakiej grają, a raczej Celticiem i Rangersami, które są o niebo lepsze piłkarsko od United.
Odpowiedz cytując