|
Życzę zwycięstw i Śląskowi - to oczywiste - i Legii. Legii dlatego, że to nasz główny rywal w erze Cupiała. Chciałbym, żeby tak zostało, wygrana z Nimi smakuje wtedy najlepiej. Jesli Legia się stoczy, to boję się, że pozostaną pretendenci w rodzaju Amiki i Groclinu. Oba te kluby budzą moje mdłości. Uważam, że kupowanie miejsca w lidze jest równie niegodne jak kupowanie punktów.
|