pikey napisał(a):

|
Mam po obejrzeniu skrótu pozytywne odczucia co do gry Nuneza- posłał kilka fajnych piłek + bramka. Ciekawe czy ze Skonto będzie mniej defensywne ustawienie w środku pomocy. W Rydze brakowało kreatywności w linii pomocy- tylko podanie do Meliksona i niech coś zrobi.
|
Co do Nuneza to jeszcze jeden plus, w sytuacji sam na sam uderzył lobem w stylu Riosa. Plus oczywiście dlatego, bo w porównaniu do Andy'ego jemu to wyszło za pierwszym razem
