Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 10
Wyświetl pojedynczy post
Brzeszczot
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Tarnów
Offline
#
319
15.07.2011, 19:40
Wisła Kraków - Skonto Ryga 6:0 (3:0)
Skład: Pareiko - Lamey, Jaliens, Chavez,Paljic - Sobolewski, Wilk, Melikson - Małecki, Genkov, Iliev.
Bramki: Małecki 2 , Iliev , Melikson, Wilk, Genkov
Zmiany: Jirsak, Nunez, Biton.
Brzeszczot
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Brzeszczot
Znajdź inne posty napisane przez Brzeszczot