michael napisał(a):
|
na jakie kierunki się wybieracie? Bo ja dostałem się na Stosunki Międzynarodowe ;]
|
Jaki próg pkt. na ten kierunek?
A tak przy okazji: jeśli ktoś ma do sprzedania książki Oxford Excellence for Matura to proszę o kontakt - chętnie odkupię.
