Wyświetl pojedynczy post
Kon®ado
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: P-ce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1798
Stary 15.07.2011, 15:17
bez sensu mówić czy trafili najgorzej czy nie. Przeciez Skonto tez mialo byc najtrudniejsze a jakos chyba tak zle nie jest. Pozatym trzeba sie liczyc ze pozniej juz nie bedzie latwych przeciwnikow wiec jesli ich nie pokonamy (po wygranej ze Skonto) to znaczy ze dalej nie zrobilismy nawet pol kroku do przodu, ale trzeba wierzyc w Nasza Wiselke i RM ze pouklada ich tak ze bedziemy wygladali zgola inaczej niz w meczu ze Skonto
Ps : @up i dobrze niech sie nie boja my ich tez sie nie boimy przynajmniej nie powinnismy (kiedys balismy sie trafic na Real Barce a co dzis sie mamy bac przecietnego Litexu?) wszystko zweryfikuje murawa
Ostatnio edytowane przez Kon®ado : 15.07.2011 o godz. 15:20.
Odpowiedz cytując