dj_ibutti napisał(a):

|
Kolego, tak się składa że od 5 lat gram w futbol amerykański i uwierz mi, nie raz mi stanął 130 kg facet z półmetalowymi wkrętami na nodze i po jakiś 5 sekundach grymasu, wraca się do gry....
|
ale co ty porównujesz

drobnego Meliksona do futbolistów czy piłke nozna do Futbolu Amerykańskiego

Nigga please......
futbol amerykanski to sport w ktorym siła jest jednym z najważniejszych czynników. w piłce nożnej aż tak ważny nie jest.
pozatym kazdy inaczej odczuwa ból... jeden po ukuciu igłą będzie mdlał a drugi jak mlotkiem 10 kg przyjebie sobie w palec bedzie sie smial z tego.