Wyświetl pojedynczy post
parinho
Junior Member
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6042
Stary 15.07.2011, 14:45
Mateusz91 napisał(a):Wyświetl post
O tym jak jeden z założycieli AP 21 utożsamia się z Wisła pokazał szantażując ją w 2005 roku. Miał okazję wrócić na R22 bodajże 3 lata później to zażyczył sobie nie do zrealizowania kontraktu.

Inny z "przedsiębiorców" z tego co wiem wyleciał z funkcji kierownika I drużyny Wisły za próbę wystrzelenia jej na kasę. Na jego szczęście zawsze do niego słabość miał LMM, więc pewnie dał się omamić kolejnemu krętactwu.

Nieważne Mistrzom wirtualnego świata każdy z w/w mógłby napluć w twarz a oni i tak powiedzą że pada deszcz
No właśnie usłyszałeś coś od kogoś i będziesz pisał pierdoły, z frankiem sytuacja się wyjaśniła i jak wiadomo on chciał przyjść Skorża go chciał tylko Bednarz nie chciał i nie mów że zażyczył sobie kontraktu nie do zrealizowania bo jakoś Jagę na niego stać i wracając do Koniecznego skoro tak chciał Wisłę wystrzelić na kasę to czemu dalej jest z chęcią widziany na R22 w loży VIP
Odpowiedz cytując