No właśnie usłyszałeś coś od kogoś i będziesz pisał pierdoły, z frankiem sytuacja się wyjaśniła i jak wiadomo on chciał przyjść Skorża go chciał tylko Bednarz nie chciał i nie mów że zażyczył sobie kontraktu nie do zrealizowania bo jakoś Jagę na niego stać i wracając do Koniecznego skoro tak chciał Wisłę wystrzelić na kasę to czemu dalej jest z chęcią widziany na R22 w loży VIP
