Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12165
Stary 15.07.2011, 14:01
wiertar napisał(a):Wyświetl post
toś teraz poleciał... takie stanięcie na duzym palcu u nogi 90 kg faceta z wkrętami na nogach to może nie jest coś poważnego ale za to bardzo bolesnego. wieć trafiłeś jak kulą o płot

znów macie problem...
Kolego, tak się składa że od 5 lat gram w futbol amerykański i uwierz mi, nie raz mi stanął 130 kg facet z półmetalowymi wkrętami na nodze i po jakiś 5 sekundach grymasu, wraca się do gry....
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując