wiertar napisał(a):

toś teraz poleciał... takie stanięcie na duzym palcu u nogi 90 kg faceta z wkrętami na nogach to może nie jest coś poważnego ale za to bardzo bolesnego. wieć trafiłeś jak kulą o płot
znów macie problem...
|
Kolego, tak się składa że od 5 lat gram w futbol amerykański i uwierz mi, nie raz mi stanął 130 kg facet z półmetalowymi wkrętami na nodze i po jakiś 5 sekundach grymasu, wraca się do gry....