Wyświetl pojedynczy post
rnandez
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1782
Stary 15.07.2011, 14:01
Jezeli zlali nas Estonczycy, i Azerowie, tp dlaczego oni , maja nam nie udzielic lekcji, jezeli nas nie docenia, szanse wzrosna. Co prawda z Zilina i Deberczynem za Skorzy bysmy wygrali, niestety rok temu za Kasperczaks juz nie.
Odpowiedz cytując