Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
rnandez
Member
Od: 07.2011
Offline
#
1782
15.07.2011, 14:01
Jezeli zlali nas Estonczycy, i Azerowie, tp dlaczego oni , maja nam nie udzielic lekcji, jezeli nas nie docenia, szanse wzrosna. Co prawda z Zilina i Deberczynem za Skorzy bysmy wygrali, niestety rok temu za Kasperczaks juz nie.
rnandez
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rnandez
Znajdź inne posty napisane przez rnandez