Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1775
Stary 15.07.2011, 13:28
fan01 napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem po co niektorzy w ogole myślą o graniu w LM, gdzie żadnych ogórków nie będzie, skoro mecz z Litexem czy rewanż na R22 ze Skonto powoduje u was tyle stresów...
trzeba wierzyć że sie uda i tyle.
W Lidze Mistrzów możemy nawet i dostać baty w sześciu meczach byleby awansować do niej.
Odpowiedz cytując