fan01 napisał(a):

Nie wiem po co niektorzy w ogole myślą o graniu w LM, gdzie żadnych ogórków nie będzie, skoro mecz z Litexem czy rewanż na R22 ze Skonto powoduje u was tyle stresów...
trzeba wierzyć że sie uda i tyle.
|
W Lidze Mistrzów możemy nawet i dostać baty w sześciu meczach byleby awansować do niej.