Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1770
Stary 15.07.2011, 13:21
milosz napisał(a):Wyświetl post
No tak to dopiero nieszczęście cały rok narzekania a tu ... Wisła Mistrzem Polski.
W Wiśle Mistrzostwo Polski to jest nic , wszystko weryfikują Europejskie Puchary , ostanie lata pokazały czym jest Mistrzostwo Polski...

Nie ważne na kogo trafimy , tak czy siak będzie ciężko i będą męczarnie , ale z każdej potyczki wyjdziemy jako zwycięzcy
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując