milosz napisał(a):

|
No tak to dopiero nieszczęście cały rok narzekania a tu ... Wisła Mistrzem Polski.
|
W Wiśle Mistrzostwo Polski to jest nic , wszystko weryfikują Europejskie Puchary , ostanie lata pokazały czym jest Mistrzostwo Polski...
Nie ważne na kogo trafimy , tak czy siak będzie ciężko i będą męczarnie , ale z każdej potyczki wyjdziemy jako zwycięzcy
