Wyświetl pojedynczy post
PeterSett
Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1764
Stary 15.07.2011, 13:07
Witam, oto moja mała analiza:

Bardzo bym chciał, żeby Morgen jakimś cudem przeszło Litex. Litex to już nie jest kopciuszek jak w meczach z Widzewem, tak samo jak Bułgaria przestała być słabsza od nas piłkarsko. Zresztą pragnę przypomnieć, że Widzew przegrał w Bułgarii: 28.07.1999 r. Litex Łowecz - Widzew Łódź 4:1 (1:0) - sugeruje to bardzo ciężki wyjazd.

Zresztą w Bułgarii zawsze królowały drużyny ze stolicy, Łowecz jest tam silny od dekady. Oto jakie miał wyniki w sezonie:

http://boisko.info/bulgaria/liga-bulgarska/

A zatem jedna porażka! U siebie nie przegrał ani razu. Dodatkowo polecam Wam bardzo ten link - http://en.wikipedia.org/wiki/PFC_Litex_Lovech_in_Europe

Widać, że to solidna ekipa, trochę nawet pechowa w niektórych meczach. Wisła z obecnym zgraniem i siłą ma nikłe szanse - trzeba bardzo się poprawić. Można też zadzwonić do Żiliny po radę jak ich przejść

Ostatnio edytowane przez PeterSett : 15.07.2011 o godz. 13:10.
Odpowiedz cytując