Witam serdecznie. Jestem kolekcjonerem Biletów z Europejskich Pucharów. Zwracam się do Was z prośbą, czy posiadacie może zbędne bilety z meczu SKONTO - WISŁA który moglibyście podarować mi do mojej kolekcji? Podobnie też szukam biletów ze spotkań domowych które Wisła zagra w Lidze Mistrzów na własnym stadionie. Jeżeli mielibyście więcej sztuk to bardzo również by mi się przydały, gdyż dzieki temu mogę dokonywać wymian z kolekcjonerami z zagranicy zdobywając inne bilety do kolekcji. Jeżeli ktoś wyrazi chęć pomocy to proszę o kontakt, najlepiej na gg: 5824205 Zapraszam również do odwiedzenia mojej strony
www.warrior-ustron.com pozdrawiam