|
Oj, płaczki płaczki. Nic tylko narzekać.
Mistrzostwo Polski, źle styl nie ten. Zwycięstwo w pucharach też źle bo styl nie ten. Żenada.
"Nie od razu Kraków zbudowano", budujemy drużynę kolejnymi etapami, mamy okres przygotowawczy, ślepy by to zobaczył, ale nasze płaczki nic tylko wieszczą koniec świata.
|