Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
PANDEM0NIUM
Senior Member
Od: 05.2010
Offline
#
1731
15.07.2011, 12:14
Tomy
napisał(a):
W Bułgarii zadowoleni wynikiem losowania:
http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=pl&ie=UTF8&prev=_t&rurl=translate.g oogle.pl&sl=bg&tl=pl&twu=1&u=http://pfclitex.com/site/bg/news.php%3Fid%3D1791&usg=ALkJrhjl34zp_8UIrGHOtfVHn SDIrsZFNQ
Bardzo dobrze że tak myślą. Jesli chłopakom wyjdzie mecz i zagraja na 100% koncentracji to zaskoczymy Bułgarów.
A wygrana Luitexu z Morgenem baaardzo szczęsliwa, obie bramki rezerwowego.
PANDEM0NIUM
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PANDEM0NIUM
Znajdź inne posty napisane przez PANDEM0NIUM