Wyświetl pojedynczy post
wojteqs80
Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1727
Stary 15.07.2011, 12:10
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Zawsze dostajemy najsilniejsza mozliwa druzyna - te losowanie sa bezsensu, gdyby Genk byl w naszej grupie to oczywiscie gralibysmy z Belgami.
Zgadza sie jak jeszcze nie bylo podzialu na koszyki losowalismy Barce albo Real, choć jesli chce sie grac w LM to taki Litex trzeba pokonać!!!
Odpowiedz cytując