dynek.pl napisał(a):

|
Zawsze dostajemy najsilniejsza mozliwa druzyna - te losowanie sa bezsensu, gdyby Genk byl w naszej grupie to oczywiscie gralibysmy z Belgami.
|
Zgadza sie jak jeszcze nie bylo podzialu na koszyki losowalismy Barce albo Real, choć jesli chce sie grac w LM to taki Litex trzeba pokonać!!!