Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1726
Stary 15.07.2011, 12:10
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem jak Wy ,ale ja sie na tym skrócie doliczyłem 3-ech bramek... Ta ostatnia była ze spalonego ?

Ps.Zobaczciie sobie reakcje strzelca po pierwszej bramce na zawodnika z nr.8 i potem nastepnego na tą samą ósemke...
Te rzeczywiście. Atmosfera musi być dobra w zespole
Odpowiedz cytując