Griszka30KR napisał(a):

Nie wiem jak Wy ,ale ja sie na tym skrócie doliczyłem 3-ech bramek... Ta ostatnia była ze spalonego ?
Ps.Zobaczciie sobie reakcje strzelca po pierwszej bramce na zawodnika z nr.8 i potem nastepnego na tą samą ósemke...
|
Te rzeczywiście. Atmosfera musi być dobra w zespole
