Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1723
Stary 15.07.2011, 12:06
Angmir napisał(a):Wyświetl post
Ochłońcie - puki co to prezentujemy się o krztynę lepiej niż Skonto.

.
Pisząc o wzorcowej głupocie miałem na myśli właśnie takie teksty jak ten powyżej .

Wyjaśnijmy sobie, PÓKI CO jesteśmy lepsi od Skonto o kilka klas, a kolejny rywal jest na naszym poziomie.
Jakie to szczęście że to nie nasi niektórzy "kibice" grają w pucharach bo przed każdym meczem mieliby spodnie pełne ... wiadomo czego.
Odpowiedz cytując