Angmir napisał(a):

Ochłońcie - puki co to prezentujemy się o krztynę lepiej niż Skonto.
.
|
Pisząc o wzorcowej głupocie miałem na myśli właśnie takie teksty jak ten powyżej .
Wyjaśnijmy sobie, PÓKI CO jesteśmy lepsi od Skonto o kilka klas, a kolejny rywal jest na naszym poziomie.
Jakie to szczęście że to nie nasi niektórzy "kibice" grają w pucharach bo przed każdym meczem mieliby spodnie pełne ... wiadomo czego.