TommyTSW napisał(a):

|
Lech na tym etapie to miał chyba Dinamo Tiblisi, przegrywając ze Spartą mieli wstęp do LE
|
Po pierwsze Sparte miał w III rundzie, a potem w IV LE pokonał Dnipro.
A jak ci się mogło pomylić Dinamo Tbillisi z Interem Baku to już nie wiem...
sounds_good napisał(a):

|
mr_kwolf: nie masz racji. Jeżeli drużyna z z niższym współczynnikiem pokona drużynę rozstawioną, to przejmuje współczynnik drużyny rozstawionej.
|
O karton wódki?
PS. Zapamiętajcie raz na zawsze, że nie ma czegoś takiego jak przejmowanie współczynników. Nie czytajcie durnowatych gazet. Jeżeli losowanie jest przed roztrzygnięciem rywalizacji (tak jak było teraz) to za współczynnik pary uznawany jest współczynnik lepszego zespołu dlatego czasami jest tak, że zespół, który byłby nierozstawiony gra z zespołem nierozstawionym.