Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1720
Stary 15.07.2011, 12:04
TommyTSW napisał(a):Wyświetl post
Lech na tym etapie to miał chyba Dinamo Tiblisi, przegrywając ze Spartą mieli wstęp do LE
Po pierwsze Sparte miał w III rundzie, a potem w IV LE pokonał Dnipro.

A jak ci się mogło pomylić Dinamo Tbillisi z Interem Baku to już nie wiem...

sounds_good napisał(a):Wyświetl post
mr_kwolf: nie masz racji. Jeżeli drużyna z z niższym współczynnikiem pokona drużynę rozstawioną, to przejmuje współczynnik drużyny rozstawionej.
O karton wódki?

PS. Zapamiętajcie raz na zawsze, że nie ma czegoś takiego jak przejmowanie współczynników. Nie czytajcie durnowatych gazet. Jeżeli losowanie jest przed roztrzygnięciem rywalizacji (tak jak było teraz) to za współczynnik pary uznawany jest współczynnik lepszego zespołu dlatego czasami jest tak, że zespół, który byłby nierozstawiony gra z zespołem nierozstawionym.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 15.07.2011 o godz. 12:07.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując