mr_kwolf napisał(a):

Nie nie, i jeszcze raz nie. Nie wiadomo kto będzie naszym potencjalnych rywalem bo losowanie jest po 3 rundzie więc jak ktoś rozstawiony odpadnie to nie jego pogromca będzie w gronie rozstawionych tylko kolejna drużyna z najwyższym rankingiem.
Powiem więcej, szanse że będziemy grali z Malmo, Shamrock, Ekranas, Maribor lub HJK są prawie równe zeru. Musielibyśmy być rozstawieni więc 4 "mocniejsze" od nas musiały odpaść w trzeciej rundzie.
|
mr_kwolf: nie masz racji. Jeżeli drużyna z z niższym współczynnikiem pokona drużynę rozstawioną, to przejmuje współczynnik drużyny rozstawionej.