Wyświetl pojedynczy post
sounds_good
Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1718
Stary 15.07.2011, 12:03
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Nie nie, i jeszcze raz nie. Nie wiadomo kto będzie naszym potencjalnych rywalem bo losowanie jest po 3 rundzie więc jak ktoś rozstawiony odpadnie to nie jego pogromca będzie w gronie rozstawionych tylko kolejna drużyna z najwyższym rankingiem.

Powiem więcej, szanse że będziemy grali z Malmo, Shamrock, Ekranas, Maribor lub HJK są prawie równe zeru. Musielibyśmy być rozstawieni więc 4 "mocniejsze" od nas musiały odpaść w trzeciej rundzie.
mr_kwolf: nie masz racji. Jeżeli drużyna z z niższym współczynnikiem pokona drużynę rozstawioną, to przejmuje współczynnik drużyny rozstawionej.
Na zawsze Wisła!
Odpowiedz cytując