Wyświetl pojedynczy post
Aimable
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Red Prądnik

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1716
Stary 15.07.2011, 12:03
Dla mnie te lipcowe losowania, które odbywają się pomiędzy meczami danej rundy są fatalne ze wzgledów psychologicznych - automatycznie całe forum a obawiam się, że i piłkarze myślami wędrują ku kolejnemu przeciwnikowi. I pół biedy jeśli w pierwszym meczu padł rezultat praktycznie gwarantujący awans. Niestety wynik z Rygi to minimum, które należało osiagnąć. Teraz każda przypadkowa bramka Sconto, która jak widzieliśmy może paść bez problemu, postawi nas w dramatycznej sytuacji - wejdą nerwy, usztywnienie i awaria będzie blisko. Nie chcę karakać ale optymizmu we mne po meczu w Rydze jest niewiele. O wiele lepszy jest wynik Litexu (2-1 na wyjeździe), który nawet w przypadku straty jednej bramki daje jeszcze awans. Obyśmy znowu nie obudzili się z ręką w nocniku i z opłaconymi przedwcześnie biletami lotniczymi do Sofii...
OLE SUPER WISEŁKA, OLE SUPER WISEŁKA...
MARTINA - I BELIEVE YOU!!
Odpowiedz cytując