Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1711
Stary 15.07.2011, 12:02
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Nie nie, i jeszcze raz nie. Nie wiadomo kto będzie naszym potencjalnych rywalem bo losowanie jest po 3 rundzie więc jak ktoś rozstawiony odpadnie to nie jego pogromca będzie w gronie rozstawionych tylko kolejna drużyna z najwyższym rankingiem.
Faktycznie losowanie już po III rundzie. Co nie zmienia praktycznie nic w kontekście tego, że 3-4 rywali z tej listy będzie.
Odpowiedz cytując