mr_kwolf napisał(a):

|
Nie nie, i jeszcze raz nie. Nie wiadomo kto będzie naszym potencjalnych rywalem bo losowanie jest po 3 rundzie więc jak ktoś rozstawiony odpadnie to nie jego pogromca będzie w gronie rozstawionych tylko kolejna drużyna z najwyższym rankingiem.
|
Faktycznie losowanie już po III rundzie. Co nie zmienia praktycznie nic w kontekście tego, że 3-4 rywali z tej listy będzie.