http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._mlodej_wisly/
Ten młody może być dobry , dzisiaj załadował bramę w wewnętrznej gierce z pierwszym zespołem, a taki dzieciak . To melodia przyszłości,ale zapowiada się obiecująco. Nie wiem jak gra , ale skoro go ktoś wypatrzył to pewnie coś sobą reprezentuje. Najważniejsze,żeby chłopakowi nie od.......iło i profesjonalnie prowadził swoją karierę .