JrQ- napisał(a):

banda kretynów z Was, jasne, Meliksona mają orać po nogach a on ma biegnąć dalej
niech się te wakacje kończą, bo czasem jak o czymś się zacznie dyskusja to nie wiadomo, czy śmiać się, czy płakać...
weź się walnij w łeb chłopie
|
A ty sobie weź aviomarin.
Dyskusja taka jak temat. Opinie, ploteczki, FAKTY. A ty chyba nie wiesz o co chodzi.