Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Dariusz
Senior Member
Od: 05.2011
Offline
#
10586
15.07.2011, 11:53
HEDu
napisał(a):
Szybko wyciagnac kogos: Diaza, Mile Celebana,Sobote ze Slaska ;p
Myślisz, że ich odsprzedają jak uda im się przejść Dundee. Oczywiście, gdyby odpadli, czego im nie życze może na jednego zawodnika można byłoby liczyć.
Dariusz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dariusz
Znajdź inne posty napisane przez Dariusz