Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
1698
15.07.2011, 11:51
Rywal na naszym poziomie. Nasza forma musi iść bardzo w górę w ciągu tych 2 tygodni.Poziom z przedwczoraj to pewne odpadnięcie.
arti