Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12160
Stary 15.07.2011, 11:47
banda kretynów z Was, jasne, Meliksona mają orać po nogach a on ma biegnąć dalej
niech się te wakacje kończą, bo czasem jak o czymś się zacznie dyskusja to nie wiadomo, czy śmiać się, czy płakać...

gianbuffon napisał(a):Wyświetl post
Miękką fają może nie, ale twardzielem go nazwać nie można. Lubię Meliksona, ale nie ma co ukrywać. Większość piłkarzy się ze sobą 'pieści'.
weź się walnij w łeb chłopie
Odpowiedz cytując