dj_ibutti napisał(a):

|
Ja grałem i faktycznie "większość piłkarzy się ze sobą pieści". Z resztą nie trzeba grać, a oglądać. Przykładowo reakcja na stanięcie korkami na stopie. Płacz, nosze, 10 minut "gry" z głowy.
|
toś teraz poleciał... takie stanięcie na duzym palcu u nogi 90 kg faceta z wkrętami na nogach to może nie jest coś poważnego ale za to bardzo bolesnego. wieć trafiłeś jak kulą o płot
znów macie problem...