|
nie narzekajcie aż tak że trafiliśmy na Litex bo jeśli mieli byśmy mieć problemy z taką drużyną to chyba już lepiej żebyśmy nie grali w tej LM bo będzie wstyd. To że ze Skonto się trochę męczyliśmy to pewnie kwestia tego że są oni w rytmie meczowym, a dla nas był to dopiero pierwszy mecz. Z Litexem jesteśmy na podobnym poziomie przygotowań więc musimy ich przejść gładko
|