Wyświetl pojedynczy post
lukaszsz86
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: R-sko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1664
Stary 15.07.2011, 11:27
nie narzekajcie aż tak że trafiliśmy na Litex bo jeśli mieli byśmy mieć problemy z taką drużyną to chyba już lepiej żebyśmy nie grali w tej LM bo będzie wstyd. To że ze Skonto się trochę męczyliśmy to pewnie kwestia tego że są oni w rytmie meczowym, a dla nas był to dopiero pierwszy mecz. Z Litexem jesteśmy na podobnym poziomie przygotowań więc musimy ich przejść gładko
Odpowiedz cytując