HEDu napisał(a):

|
A widziałeś człowieku w Barcelonie jakiegoś twardziela? Co my drwali potrzebujemy? Wole wieksze umiejetnosci niz wieksza sile i "twardosc w starciach". Sobol to drewno i nic tego nie zmieni, a ze kiedys mial dobry odbiór i czasem mu wyszedł strzał, no cóż, czasem.
|


11 drwali, prawdziwych zabijaków rozjebie każdą drużynę nawet Twoją Barcelonę (koszulkę FCB posiadasz?, bo chyba nie z napisem
PUYOL ?)
Jałowa dyskusja z resztą wyszła, bo niektórzy nie łapią jej sensu.