Wyświetl pojedynczy post
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12158
Stary 15.07.2011, 11:25
HEDu napisał(a):Wyświetl post
A widziałeś człowieku w Barcelonie jakiegoś twardziela? Co my drwali potrzebujemy? Wole wieksze umiejetnosci niz wieksza sile i "twardosc w starciach". Sobol to drewno i nic tego nie zmieni, a ze kiedys mial dobry odbiór i czasem mu wyszedł strzał, no cóż, czasem.



11 drwali, prawdziwych zabijaków rozjebie każdą drużynę nawet Twoją Barcelonę (koszulkę FCB posiadasz?, bo chyba nie z napisem PUYOL ?)

Jałowa dyskusja z resztą wyszła, bo niektórzy nie łapią jej sensu.
Odpowiedz cytując