Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Szyman423
Senior Member
Od: 12.2009
Skąd: z Bochniii
Offline
#
1651
15.07.2011, 11:21
http://www.youtube.com/watch?v=4yfw3tZqPvU
skrót meczu z mogrenem .
stadion Litexu
http://www.youtube.com/watch?v=7ur0l...eature=related
http://wislakrakow.com/forum/signatu...pic53579_3.gif
Szyman423
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Szyman423
Znajdź inne posty napisane przez Szyman423