Wyświetl pojedynczy post
CHICK-en
Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1647
Stary 15.07.2011, 11:19
WislaOnly napisał(a):Wyświetl post
Niech ktoś teraz narzeka, że źle trafiliśmy, mamy mega szansę zagrać w LE, jeśli źle trafimy w 4 rundzie, ale MUSIMY przejść Litex!!!!
Właśnie, jak to możliwe, że z nimi wygramy? (BTW. Nie pisze się czasem Melikson?)

Rywal niezbyt wymagający, 4 runda jak najbardziej w zasięgu Wisełki.
Odpowiedz cytując