WislaOnly napisał(a):

|
Niech ktoś teraz narzeka, że źle trafiliśmy, mamy mega szansę zagrać w LE, jeśli źle trafimy w 4 rundzie, ale MUSIMY przejść Litex!!!!
|
Właśnie, jak to możliwe, że z nimi wygramy?

(BTW. Nie pisze się czasem Melikson?)
Rywal niezbyt wymagający, 4 runda jak najbardziej w zasięgu Wisełki.