Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1596
Stary 15.07.2011, 09:06
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Ja wolałbym ominąć Slovan. Ze Słowacji wychodzą naprawdę solidni zawodnicy. Robią za granicą większe kariery niż Polacy. Sam fakt że przychodzą do nas zawodnicy typu Jerz i już w pierwszej rundzie pokazuję umiejętności rzadko spotykane u naszych ligowców. Przypominam że gra tam Marko Mlilinkovic, którego kiedyś chcieliśmy kupić a Cikos chyba nie łapię się do pierwszej 11 z tego co gdzieś obiło mi się o uszy.

Jerz ?

jak już nie znacie podstaw ortografii to sobie chociaż włączcie w przeglądarce opcje sprawdzania pisowni , błagam

Nie wiem czemu wszyscy tak drżą przed mistrzem Słowacji , jak przed piłkarską potęgą , na razie wczoraj vice mistrz Słowacji ( Žilina ) pokazał jaki jest mocny przegrywając 3-0 z Isandczykami ( będąc rozstawionym ).
Ostatnio edytowane przez Karherop : 15.07.2011 o godz. 09:11.
Odpowiedz cytując