westersyl napisał(a):

|
Ja wolałbym ominąć Slovan. Ze Słowacji wychodzą naprawdę solidni zawodnicy. Robią za granicą większe kariery niż Polacy. Sam fakt że przychodzą do nas zawodnicy typu Jerz i już w pierwszej rundzie pokazuję umiejętności rzadko spotykane u naszych ligowców. Przypominam że gra tam Marko Mlilinkovic, którego kiedyś chcieliśmy kupić a Cikos chyba nie łapię się do pierwszej 11 z tego co gdzieś obiło mi się o uszy.
|
Jerz ?
jak już nie znacie podstaw ortografii to sobie chociaż włączcie w przeglądarce opcje sprawdzania pisowni , błagam
Nie wiem czemu wszyscy tak drżą przed mistrzem Słowacji , jak przed piłkarską potęgą , na razie wczoraj vice mistrz Słowacji (
Žilina ) pokazał jaki jest mocny przegrywając 3-0 z Isandczykami ( będąc rozstawionym ).