Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1592
Stary 15.07.2011, 08:55
cassius31krakow napisał(a):Wyświetl post
Przed Levadią też mieliśmy wylosowanych fajnych rywali w następnej rundzie!

Spasujcie Panowie bo czeka na s jeszcze rewanż z Łotyszami, który na pewno nie będzie spacerkiem.
tyle że "przed Levadią " ledwo zremisowaliśmy z nimi u siebie , teraz mamy spory handicap nie tracąc bramki na wyjeździe a cokolwiek strzelając . Nawet statystyki uefa są nieubłagane . Kto wygrywa pierwszy mecz 1-0 na wyjeździe , w 90% przypadków awansuje do kolejnej rundy . Jeśli teoretycznie trudniejszy mecz za nami , to czemu mamy się spodziewać najgorszego w Krakowie ? To Łotysze się mają obawiać , a nie my Łotyszy .

to czy ' na pewno ' nie będzie spacerkiem przekonamy się we wtorek . Jednak tutaj w słowie ' na pewno ' nie ma absolutnie żadnej pewności, bo równie dobrze możemy szybko strzelić 1-2 bramki i Łotysze stracą jakąkolwiek nadzieję na awans .

Losowanie za 2 godziny , czuje w powietrzu Słowaków , choć każdy z rywali jest do przejścia z większym lub mniejszym trudem .
Odpowiedz cytując